AUDI A4 TDI -02

Shitet nga: flavjo 11 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A4 Tdi nje e kuqe
6 airbag
6 marshe
klima tronik original
ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike
4 xhama elektrike
shume ekonomike
drita xenon origjinale
me targa shume pak e perdorur ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim