AUDI A4 BENZIN -96

Shitet nga: Audi 28 Gsh 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Audi A4 Vit Prodhim 1996 , Fuqia motorrike 1.780 Benzin/Gas , Kondicioner , AirBag , ABS , Sistem Alarmi , Xhama elektrik , Ngjyre jeshile ulliri . Dokumenta te paguara per 1 vit .
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike , Cmimi 1800 € .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim