AUDI A4 2.7 TDI -08

Shitet nga: Ergis 18 Tet 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 900 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje perfekte,200.000 km.2.7 TDI,Portobagazh,+ 4 goma me disqe rezerve per dimer,Kambio automatike tronic S,Navigator,6 CD,Xeno dhe LED para.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim