AUDI A4 2.5 V6 4X4 -03

Shitet nga: Jonuz 25 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A4 motor 2.5 V6 QUATTRO 174KW 190 KV TD-I e kuqe 20000KM Lekur e zez sendilje me ngrohje pare dhe mbrapa , pilot automat,MULTI TRONIK NAVIGATOR SATELITOR,kasetofoni me 6 disje bagazhjer origjinal i veti.impjanti musikes i veti origjinal BOSSE marshe ATOMATIKE manual multi tronik me ndrrim ne timon Disqe 17 me goma te reja me 8 Airbag. baxho,klima ,ESP,ABS . Letrat te paguare deri ne 20 dhjetor te 2014 . Mundesi nderrimi
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim