AUDI A4 2.5 V 6 4X4 Full Option -04

Shitet nga: Jonuz 18 Maj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A4 motor 2.5 V6 QUATTRO 174KW 190 KV TD-I e kuqe 20000KM Lekur e zez sendilje me ngrohje pare dhe mbrapa , pilot automat,MULTI TRONIK NAVIGATOR SATELITOR,kasetofoni me 6 disje bagazhjer origjinal i veti.impjanti musikes i veti origjinal BOSSE marshe ATOMATIKE manual multi tronik me ndrrim ne timon Disqe 17 me goma te reja me 6 Airbag. baxho,klima ,ESP,ABS ,dritat BIXENON oriigjinale . Letrat te paguare deri ne dhjetor te 2014 . Mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim