AUDI A4 2.0 BENZIN -02

Shitet nga: Eltoni 27 Maj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
- AUDI A4 S-LINE, 2.0 BENZIN, 131PS

- FABRIKISHT E PRODHUAR ME FORMA SPORTIVE DHE SHUME E BUKUR, TEKNIKSHT DHE OPTIKISHT NE GJENDJE PERFEKTE.

- AUTOMATIK-TIPTRONIK

- KLIMATRONIK

- TEMPOMAT

- SENSOR PARKIMI

- KARRIKAT ME NXEMJE

- ORIGJINAL FELLNE '19 ME GOMA DUNLOP

- HARGJIMET NE LOKAL DERI NE 9.0 L, AUTORRUGE MAX 7.0 L

- NE GJENDJE PERFEKTE DHE ME SERVISE TE KRYERA

- NDRRIMI MUNDSHEM ME AUDI A6...BMW-1...BMW-5...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim