AUDI A4 1.9 S-LINE INDIVIDUAL 131 PS -03

Shitet nga: JETNOR 22 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Audi A4 1.9 tdi 131 cv
S- line
Full optional
Sallon lekure + rimeso druri ne kroskot
Goma pirelli 234/45/17 te reja 99%
Disqe originale audi 17 te fabrikes
Sherbimet te gjitha te sapo bera.
Siguracion per 1 vit
Makine shum e bukur dhe shume e vecante me italy
2 celesa me mpult + 1 rezerv per kuadrin
5999 E

Kontakt :
0667071444
0685444994
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim