AUDI A4 1.8 benzin -04

Shitet nga: audi 13 Qer 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A4 1.8 T me benzin + gaz. Makina esht ne gjendje shume te mire motorike xhenerike dhe vizuale, pak fare e perdorur ne shqiperi vetem fund jave..ka kompjuter bordi,klima digitale me 2 zona, te 4 xhamat elektrik + hapje mbyllje dhe me celes,pasqyra elektrike + hapje mbyllje,tapiceri cope gri e erret me rimeso arre,kamjo manuale 5 marshe, ESP, ABS, hapje mbyllje me pult + sistem te dyte sigurie {alarm} me nga 2 celsa perkates, perde origjinale te dyert e pasme dhe portobagazhi,fonia audi koncert me cd, 4 goma te reja me disqe alumini,imp gazi te 2010 landirenzo digital me bombul te vendosur te goma rrezerve te montuar ne itali ne gjendje te shkelqyer me pak km, makina eshte shume ekonomike,ka 145.000 km te vetat aktualisht, eshte e gatshme per cfardolloj prove. cmimi 6800 eur pak i disk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim