AUDI A4 -02

Shitet nga: Amarildo 04 Qer 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
QUATRO
2.5 DIESEL
KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIK
FULL OPTION
E ARDHUR NGA GJERMANIA NE DHJETOR 2012
MODEL I VECANTE
NAVIGATOR
KOMANDA DHE MARSHA NE TIMON
PILOT AUTOMATIK
CLIMA
SENSOR PARKIMI MBRAPA
SEDILJE LEKURE ME NGROHJE
BAGAZHIER ME 6 CD
PERDE ORIGJINALE TE AUDIT MBRAPA DHE ANASH
TARGA DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA
SIGURACION FULL KASKO DERI NENTOR 2014
TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA
2 GOMAT PARA TE REJA
SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI
5000 EURO I PADISKUTUESHEM
0693205800
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim