AUDI A3 VITI 2005 MOTOR 2,0TDI

Shitet nga: juli 29 Gsh 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHES AUDI A3 VITI 2005 MOTOR 2.0TDI FULL OPTION M3 DOGANE DHE TARGA TE SAPO PAGUAR, SHERBIMET KE AUDI, GOMA TE REJACMIMI 5200 EURO !!!!!!

I DISKUTUSHEM. ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim