AUDI A3 COUPE -03

Shitet nga: Mikel 06 Sht 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Audi a3 Coupe viti 2003 i futur ne Shqiperi ne mars te 2014 nga Gjermania
Me dokumenta te rregullta deri ne MARS 2015 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer
dhe eshte me te gjitha sherbimet e bera .
6 marshe nafte 2.0TDI MAKINA ESHTE SUPER e FUQISHME disqe 16 goma te reja
Xhama dhe pasqyra elektrike-Timon Multifunksional
ABS-ESP-6 Airbag
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim