AUDI A3 S-LINE -04 NAFTE

Shitet nga: PaulinM 05 Maj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A3 Versioni S-Line
Viti prodhimit 2004
Diesel 2.0 135 KW
145.000 KM (te kaluara)
Klima (Kondicioner)
Disqe 18, goma te reja.
Xhama Elektrike, Sensor Dritash, Drita Mjegulle
Tapiceri ne gjendje te Shkelqyer
Me targa shqiptare dhe Siguracion Kasko per 1 vit

ÇMIMI 3600 Euro*

Cel. : 0672013827
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim