AUDI A2 -02 , ME DOGANE , 3000 EURO

Shitet nga: Ilir 31 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
AUDI A2 , MODEL 2002 , MOTORR 1.4 BENZINE , 144.000 KM , DISQE ALUMINI , KLIMA ,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , ESP , 4 PORTA , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 3000 EURO
CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim