ALFA ROMEO 159 2.4 DIESEL 2006

Shitet nga: Erald 17 Nën 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Alfa Romeo 159
2.4 diesel
Viti prodhimit 2006
Abs esp
Sensor shiu
Sensor dritash
Kompjuter bordi
Komanda ne volant
Kambjo manuale 6 marshe
Disqe alumini
Xhama te zinj te shenuara dhe ne leje
E shum opsione te tjera
Cdo gje funksionale na makin
Ne gjendje shum te mir mekanike xhenerike dhe motorrike
Sherbime te kryera ne koh
Tel 0682506016
Cmimi shum i favorshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim