ALFA ROMEO 159 2.4 DIESEL 2006 SHITET / KEMBEHET

Shitet nga: Erald 23 Tet 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Alfa romeo
156 2.5 diesel
Viti prodhimit 2006
4 porta
Kompjuter bordi
komanda ne timon
sport line
Xhama te zinj
Etj etj
ne gjendje te perkryer motorrike xhenerike dhe vizuale
xenon bixenon
gati ler cdo lloj prove
Tel 0682506016
MUND TE KEMBEHET ME ML, GOLF 5 OSE C KLAS SIPAS MARRVESHJES

CMIMI ME MARRVESHJE

PRESIM OFERTA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim