4600 euro pugeot 207 ..2008 1.3 benzin..super o..

Shitet nga: gerti 26 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 207
Shitet peugeot 207,vitprodhim i 2007 - 2008.
Makina eshte me 3 porta.Ngjyre gri.
Motorr 1.3 benzine , kambio manuale.
78440 km origjinale (per cdo lloj kontrrolli ne lidhje me km mund te kryhet tek peugeoti)
Mbyllje qendrore.
Xhama elektrik.
Pasqyra elektrike.
Goma te reja 15-ce.
ABS.
SRS.
Kondicioner.
Cd player.
Airbag (4 airbag ne gjendje funksionale).
Timon I levizshmem.
Letra dhe siguracion te paguara deri ne tetor 2015.
Targa AA 577 EU
Vaji dhe filtra te nderruara dhe te shenuara me data.
Ne gjendje motorrike dhe xhenerike te perkryer.
Llamarine ne gjendje teper te mirembajtur,tapiceri teper te paster ngjyre gri,kamoshi.
Makina eshte e gatshme per cfardolloj prove dhe kontrroli.
Cmimi eshte I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim