Toyota Land Cruiser automatike, nafte

Shitet nga: touta 11 Nën 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Toyota Land Cruiser 4.2 TDI nafte, tavan xhami, suspensione hidraulike, me dogane dhe targa te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim