Renault Scenic 2004 full opsion

Shitet nga: mandi 22 Pri 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Renault scenic viti fundi 2004 me nafte 1.9 dci makina eshte me 140.000 km origjinale.eshte ne gjendje prefekte nga te gjitha anet. Opsionet pilot automatik sensor dritash. sensor shiu .clima tronik .komandim ne timon .xhama 4 elektrik .pasqyra elektrike antiverbuse. frena dore elektrike .disqe alumini origjinale te renos me 5 goma mishelin 90% te reja. full opsion.eshte me dogan te paguar. targat taksat dhe siguracioni sapo jan paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim