Renault Scenic 1.9 DCI -04

Shitet nga: marjo 07 Nën 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
shitet-RENO SCENIC 1.9 DCI-naft viti 04-05-(19'11'04) e sapo ardhur nga italia,me dogan te paguar-(vetem per tu targuar)xhama elektrik,radio cd,kondicioner-klima,hapje dyersh me pult dhe kart,ndezje me buton(start),gomat e reja me disqe,etj.gjendje shum e mir.cmimi-2800-euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim