Renault Laguna -03

Shitet nga: ervin 07 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
motori1.6
benzin+gaz
impianti i gazit eshte montuar ne gjermani

marka Prince (nje nga me te mirat dhe me te sugurta))
sensor parkimi
komand te timoni
kompjuter bordi
fshireset e xhamave automatike
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike
mund ta provoni ne servisin tuaj me te sigurt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim