Renault Clio -99

Shitet nga: ermalis 10 Dhj 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes Renault Clio , viti 1999 kamio manuale, me motor benzine 1.4 dhe kilometrazh te pershkruara 170.000.
Cmimi 1500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim