REXTON dizel -04...3600 euro

Shitet nga: idi 27 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Rexton 4x4 2004,Karburanti: nafte Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 201,941 Xhama elektrike, sedilje me ngrohje, Airbag, kasetofon/mp3 dhe me letra per nje vit etj.
Nuk behet nderrim....

cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim