Opel Vectra 1.4 benzin -98

Shitet nga: resmir 06 Tet 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mir si motorrike dhe gjenerike me dokumenta te rregullta.shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim