Opel Corsa super 1.0 Benzin -02

Shitet nga: edi 09 Krr 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet opel corsa motorr 1,0 benzine,shume ekonomike,,kondcioner,abs,kasetofon cd,timon hidraulik,4 goma te reja,xhama elektrik,ngjyre blu,5 porta,shume e paster si nga brenda dhe nga jashte ,super gjendje motorrike,xhenerike,me dogane 2200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim