Opel Zafira -01

Shitet nga: Naimi 11 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje prefekte eshte me 7 vende e ardhuar nga gjermania ka dogan dhe siguracin dhe goma te reja nderrohet dhe me smart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim