Oferte Renault Modus 1.4 benzin -05

Shitet nga: parid 11 Nën 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 545 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e sa po ardhur nga Zyrihu Zvicer dhe e sa po targuar Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike , vaji ,filtrat dhe ferrotat te sapo nderruara . Brenda makina ka nje design te perkryer pa asnje njole apo te grisme ka perde origjinale clima dhe 8 airback dhe nuk eshte pire kurre cigare.Dokumentat Jane paguar dhe jane te vlefshme deri ne 22 shtator te vitit 2015. E vetmja arsye qe shitet eshte qe personi qe do ta perdorte nuk e perdor dot me marsh MANUAL. 3595 euro Cmimi pak i diskutueshem
- Kompjuter bordi
- Klima automatike
- Komanda ne timon
- Dritare elektrike
- Pasqyra elektrike
- ABS
- ESP
- ASR
- Fenere mjergulle
- Sistem ISOFIX
- Airbag ballore dhe anesore
- Radio/CD MP3
- Etj.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim