OKAZION Shes ose nderroj Renault Scenic 1.9 cdi..

Shitet nga: Mandi 18 Jan 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes ose nderroj renault scenic 1.9 cdi e vitit 2000,
ne gjendje shume te mire,
dekumentat te sa po paguara, dhe mbarojne ne dat,17,12, 2015.. me targa AA.....
Cemimi i pa diskutushem....
Email;armandoxhaxho@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim