OKAZION......Porsche Cayenne 3.2 benzin@gaz -04

Shitet nga: porsche 13 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte me targa aa...dhe letra te prera gjer ne tetor 2017 dhe eshte ne gjendje prefekte si motorike si xhenerike me impinat gazi te teknologjis se fundit dhe brenda garancis.Ka xhama te zinj origjinal.me disqe 20 e goma te reja.tapiceria esht bezhe ne kafe dhe ne gjendje shume te mire.Marshet ke timoni....me tel...etj per ma shume kontak ne nr ..vod..0692999993..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim