Nissan X-Trail 4x4 -03

Shitet nga: Shaban Alikaj 06 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte me kater goma aktive , me kambio manuale, me 5 dyer, ngjyre gri metalizato, makina eshte ne gjendje shume te mire. Xhamat e dyerve prapa dhe te bagazhit jane te erret.eshte makine me kondicioner dhe sedilje lekure. nuk eshte perdorur ne Shqiperi. eshte me te gjitha dokumentat shqiptare te rregullta deri ne Shkurt 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim