Nissan Micra 1.5d -04

Shitet nga: marjo 03 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Tiranë
Përshkrim i sendit:
shitet Nissan Micra 1'5 dci nafte me dogane te paguar 145000KM origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.clima digitale kompiuter bordi kasetafon origjinal nissan me cd player butona ne timon multifunksional abs airbag antifurt me alarm origjinal fabrike hapje e dyerve dhe bagazhit me buton tek dera dhe bagazhi mjafon te kesh celesin ne xhep,4 goma te reja sherbime te sapokryera me letra + sig
te paguara,shum ekonomike,cmimi 3100

Tel. : 0695534349
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim