Mercedes c 220 cdi -99

Shitet nga: kledi 02 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes c klas 220 cdi.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.me xhama elektrike e kondicjoner. me taksa sapo te paguara deri ne 01/10/2015.me perde origjinale...makina e ardhur nga gjermania un i vetmi person qe e perdor ne shqiperi dhe eshte perdorur shum pak... CEL:0697692930
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim