Mercedes benz 240 -84

Shitet nga: Ndue 05 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet mercedes benz 240 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. makina eshte me te gjith letrat e paguara deri ne gusht 2015 :D eshte makine per te apasionuar pas makinave te vjetra :D makina ka kondicioner origjinal sikur ka ardh nga jashte . 0682347387
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim