Mercedes E 220 cdi -04

Shitet nga: Fatlum 19 Qer 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Kam per te shitur nje mercedes clas E220 elegance e sapo ardhur nga Italia. Makina eshte ne gjendje te
shkelqyer,eshte full optional ,me kamjo automatike +navigator +telefon+sensor +sedile riscaldabile etj.Kush eshte i interesuar mund te beje te gjitha provat dhe kontrollet sipas deshires. Makina ka 173000 km origjinale dhe viti i prodhimit eshte tetor 2004.Makina eshte me kontroll doganor italian te bere si dhe me dogane shqiptare te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim