Mercedes-Benz c 220 -02

Shitet nga: alb treg 13 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 173000
Sallon lekure Gri
Sensore parkimi para mbrapa
Memorio sedilesh dhe timoni
Sensore dritash,shiu,frexha mjegulle,
Disqe alumini
Dogane e paguar ,e sapo ardhur
5600 euro i diskutuesh
Adresa.........Sheshi Shqiponja Laprake
Cel. : 0695459514
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim