Mercedes Benz Regina, automat,nafte, 5500 euro

Shitet nga: regina 29 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET Mercedes Benz S-Class 320 CDI viti 2001 ! Kamio Automatik, DVD Player + Ipod + Aux, Drita Bi/Xenon, Sedilje Lekure + Ngrohje + Elektronike, Baxho, Disqe Alumini 18 inch, Dokumenta te paguara + Siguracion, Makina eshte ne gjendje motorrike dhe xhenerike shume te mire.Cel: 0695126505

Per me shume na vizitoni ne facebook ne adresen e meposhteme:
https://www.facebook.com/pages/Makina-ne-Shitje/1429386847297744?ref=hl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim