Mercedes Benz C 320 -08 pa dogane

Shitet nga: fadil 04 Qer 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Tiranë
vetura gjindet ne prishtine eshte e pa doganuar eshte ne gjendje te shkelqyer posedon klimatronik trezonal senzora parkingu senzora shiu senzora gomash,dvd tiptronic karrikat e lkures nxhyr te zeze musike superiore me memori 4 gigabait dhe me mundesi 6 cd sistemin DVD tempomat kyqje te celularit me sistem direkt lled drita ne dorezat e hapjes nga mrenda PANORAM etj thirrjet mund ti beni nga ora 09-22 ne numrinn+37744200475 thirrjet mun ti beni edhe ne viber cmimi 14000 euro, ndersa per ndrrim nuk jam i interesuar edhe ka cmim tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim