Mercedes Benz -99

Shitet nga: Bardhi 18 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes Benz ne gjendje shume te mire mekanike dhe fizike me te gjitha sherbimet, targa te reja, dokumenta te paguara deri ne 2015, pilot automatik,me goma te reja, te gjitha sherbimet e kryera ne gjermani me libreze te firmosur nga servisi gjerman.cmimi 2800 euro..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim