Mercedes Benz 220 -02

Shitet nga: shkelqim 20 Nën 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht shum ne gjendje te mir,esht e paisur me dogan dhe siguracion per 1 vit ,vetem targat i mungojn ,est e sapoardhur,esht ekonomike 201.000klm ka,cmimi 4000€ i diskutueshem,0682782866
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim