Mercedes Benz B 180 -05

Shitet nga: B class 14 Sht 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ka nevoj per pak sherbime,shum i bukur npamje dhe konsumon pak ,ndrroet me mini cooper golf 5,ose makina tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim