Mercedes BENZ C220 Shitet /NDEROHET

Shitet nga: benc 11 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje te mire sic duket edhe ne foto pervec disa demtine ne parakolp qe munt te zevendesohet me nje parakolp rezeve ngjyre gri dhe pak gervishtje ne prapakolp.,shume ekonomike 5l/100 dhe 6.5 litra ne qytet,kamio automatike,baxho,xhama elektrik,tapiceria e paster dhe sensor parkimi...cmimi i fundit 2300 €
. shitet ose nderohet me makine me kamio automatike
tel : 0675123175
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim