Mecedes B190 diesel -94

Shitet nga: Ardit 10 Dhj 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
shitet benzi kamie automat ,abs,kondicioner dhe ne gjendie shume te mire pune , motorrike e xhenerike. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim