MINI Cooper -01

Shitet nga: luan 07 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mire mottorrikr dhe xhenerikr xhama elektrik abs kondicioner letra te paguara per nje vite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim