Land Rover Discovery diesel -03

Shitet nga: Limi 21 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
full opsion,ne gjendje shume te mir dhe gjitha sherbimet e bera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim