Lancia Lybra 2.4 jtd -05

Shitet nga: ilir 04 Nën 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Emri Modeli LYBRA Station Wagon 2.4 JTD Intensa plotë! Navi! Viti 2005 Lancia LYBRA turbo naftë veturë, në kondizione shum te mire motorike dhe xhenerike dhe sherbime sapo te bera vaj filtra gomina e tjera .. Modello Luso. Vernicë metallescente, Cerchi në LEGA, climatizzatore automatico satellitare, impianto Telefono, impianto fi stereo hi, 'sedilje meshine''klima''navigator mak''abs'8 airbeg''kart tel''4 xhama elektrik''drita mjergulle'' 2 celsa me pult / f , , Makina eshte me dogan te paguar dhe letra te rregullta eshte gati per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim