Golf 5 motorr 1.4 Benzine Gaz -05 Boj ndrim ka..

Shitet nga: Fredi 21 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Tiranë
Makina e sapo ardhur ne gjendje perfekte.
Motorri shume ekonomik 1.4 benzine +gaz harxhon vetem (5.6 litra Gaz per 100 km 75 lek litri)
Makina shume e mbajtur. impjanti gazit i montuar ne Itali (Landi Rennzo).
E gacme per cdo lloj prove.
Dogane e paguar dhe dokumenta per 1 vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim