Golf 4 -01

Shitet nga: flavio 04 Krr 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Wolkswagen/VW (Golf 4), prodhim i 2001, nafte, konsum shume i ulet karburanti.
Cmimi okazion, 2500 euro. E shes per arsye e migrimi. Makina eshte ne gjendje shume te mirexhenerike, motorike dhe eshte mbajtur per merak!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim