Ford Focus -00

Shitet nga: fordfocus 09 Tet 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford focus 1.8 nafte (tddi)...1.8 turbo dizel shum makine ekonomike dhe shume e rehatshme per qytet ose udhetime
Pompe nafte mekanike sepse eshte TDDI jo TDCI
Ne gjendje perfekte ....xhama elektrik ..kasetofon me cd orgjinal dhe me komanda tek timoni...
kondicioner ...fener dhe timon me pozicione... Me sherbime te bera ..
goma 70% ...
Fener mjegulle dhe disqe orgjinale te fordit 15''

Makina eshte perdorur shum pak ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim