Ford Focus -01

Shitet nga: xxx 06 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte me targa dhe letrat i ka te paguara deri ne 15 maj 2015 makina ka motor 1.8 tddi xhamat e zinj i ka origjinal disqet sportive jane 16 kasetofoni eshte me cd dhe me komanda tek timoni xhamat i ka elektrik perpara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim