Ford Fiesta -96

Shitet nga: erion 10 Krr 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
ne gjendje te mir motorike dhe mekanike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim