Fiat panda 2011

Shitet nga: edjon 05 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat panda 2011 me kambio manuale 1.2 benzin me dogane te paguar e sapo ardhur nga gjermania ,5 porta ,me kondicioner ,abs ,city ,me xhama elektrik makina esht pothuajse e re ne gjendje perfekte shum ekonomike me 56.000 km te bera 4.500€ i diskutueshem 0666666549 e sapo targuar dhe siguracion per 1 vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim